Wersja domyślna Wysoki kontrast - +

Dublet Kobylanki w tenisie stołowym

27.10.2022 13:09

Dwa dni i łącznie 10 godzin rywalizacji. Za nami Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym, które odbywały się w hali Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Stargardzie.

 

W ciągu dwóch dni rozegraliśmy zawody we wszystkich kategoriach wiekowych, z podziałem na grupy dziewcząt i chłopców. Pierwszego dnia najlepsi okazali się: chłopcy ze Szkoły Podstawowej w Kobylance (podwójne zwycięstwo – w Igrzyskach Dzieci i Igrzyskach Młodzieży Szkolnej), dziewczęta z SP 4 (Igrzyska Dzieci) oraz ich starsze koleżanki z SP 11 (Igrzyska Młodzieży Szkolnej). Drugiego dnia, w zawodach Licealiady pierwsze miejsca przypadły uczennicom I LO oraz ich rówieśnikom z Zespołu Szkół nr 2.

 

Zawodnicy drużyn z trzech pierwszych miejsc w każdej kategorii otrzymali medale oraz imienne dyplomy, dodatkowy dyplom powędrował też na ręce opiekuna. Ponadto zwycięskie ekipy, poza awansem do rozgrywek regionalnych, odebrały bezpłatne wejściówki na pływalnię AquaStar. To właśnie tam, już za tydzień, kolejne zawody w ramach współzawodnictwa szkół. Więćej o tym pisaliśmy tutaj: https://osir.stargard.pl/aktualnosci/zmagania-szkol-w-aquastar Zgłoszenia wciąż trwają!

 

Dziękujemy za pomoc w organizacji zawodów w tenisie stołowym kadrze i wychowankom MOS Stargard oraz sędziemu głównemu, Rafałowi Buczkowi. Fotorelację można zobaczyć na naszym profilu na FB: www.facebook.com/OSiR.Stargard1