Wersja domyślna Wysoki kontrast - +

Grudzień pod znakiem siatkówki

24.11.2022 07:20

Na grudzień zaplanowaliśmy komplet finałów w ramach Mistrzostw Powiatu w piłce siatkowej.

 

Zaczynamy od najmłodszych. 8 i 13 grudnia rozegrane zostaną Igrzyska Dzieci (dla rocznika 2010 i młodszych), a areną zmagań będzie sala w Szkole Podstawowej nr 5. W połowie grudnia oraz w tygodniu przed świętami Bożego Narodzenia do rywalizacji staną starsze klasy podstawówek oraz uczniowie szkół średnich. Zawody na obu szczeblach, dla dziewcząt i chłopców, odbywać się będą równocześnie w szkołach na os. Zachód (SP 11 i ZS 2). Start wszystkich turniejów o 9.00 (odprawa techniczna o 8.50).

 

Zapisy już są aktywne poprzez System Rejestracji Szkół – www.srs.szs.pl Z uwagi na konieczność przygotowania najbardziej korzystnego systemu rozgrywek, prosimy o zgłaszanie się do zawodów możliwie jak najszybciej. Zapisy zamykać będziemy 24 godziny przed ich rozpoczęciem (w przypadku turnieju rozgrywanego w poniedziałek, zgłoszenia zostaną zamknięte w piątek).

 

A już dziś – gwoli przypomnienia – ruszamy z rozgrywkami unihokeja. Dziś i jutro Igrzyska Dzieci, a w dwa ostatnie dni listopada – Igrzyska Młodzieży Szkolnej. Licealiada odbywa się natomiast bezpośrednio na etapie wojewódzkim.