Wersja domyślna Wysoki kontrast - +

Nowości w strefie fitness - grafik

28.01.2022 07:50

Zapraszamy na zajęcia fitness do AquaStar. W lutym mamy nowości!

 

Jedną z nowości będą zajecia Fit Cross. To forma treningu, która daje spektakularne efekty, ponieważ wykonywane ćwiczenia są bardzo zróżnicowane. Bazują na dużej liczbie powtórzeń i wykorzystaniu ciężaru własnego ciała, kettli i innych... Trening jest bardzo wyczerpujący, ale jednocześnie daje niesamowite rezultaty pod kątem budowy masy mięśniowej, zwiększenia siły fizycznej i poprawy wydolności organizmu. W AquaStar zajęcia poprowadzi Oliwia Malinnikowa – nasza nowa instruktorka zajęć fitness.

 

W lutym rozszerzamy też liczbę godzin zajęć rowerowych. Będą ponadto sobotnie zajęcia na rowerach dla dzieci. Na podobnym poziomie jak w styczniu pozostaje liczba godzin uwielbianego przez klientki (i klientów) aqua aerobiku.

 

Ponadto, co ważne, od 1 lutego zmienia się system rezerwacji zajęć - zapisy na poszczególne zajęcia będą możliwe nie wcześniej niż 36 godzin przed ich rozpoczęciem, a odwołanie rezerwacji – 3 godziny przed. Zapisy poprzez strefę klienta na stronie www.aquastar.stargard.pl lub bezpośrednio w recepcji AquaStar.