Wersja domyślna Wysoki kontrast - +

Tropem Wilczym – zapisy ruszyły!

16.02.2022 18:00

6 marca w całej Polsce, w tym również w Stargardzie, pobiegniemy w hołdzie Żołnierzom Wyklętym!

 

Prosimy wpisać sobie datę 6 marca w sportowy kalendarz. Właśnie tego dnia odbędzie się kolejny bieg upamiętniający bohaterstwo Żołnierzy Wyklętych. Bieg wyjątkowy z kilku powodów. Po pierwsze, to jubileuszowa, 10. edycja biegu ogólnopolskiego „Tropem Wilczym”. Spodziewać się możemy więc wyjątkowych pakietów startowych oraz nowych unikatowych koszulek z wizerunkami Armii Niezłomnych. Po drugie, będzie okazja zdobycia trzeciej, ostatniej części medalu, który będzie można po trzech edycjach złączyć w całość. Po trzecie, pozostajemy przy dotychczasowej formule, a więc dwa biegi główne i dwa dziecięce, towarzyszące.  

 

Przygotowaliśmy w sumie 200 pakietów startowych (łącznie dla dzieci i dorosłych). W pakietach, prócz tradycyjnych koszulek i numerów startowych, będą okolicznościowe butelki i materiały promocyjne. Prócz tego, na każdym z czterech biegów będzie prowadzony pomiar czasu.

 

Program zawodów:

10.00     Otwarcie biura zawodów – weryfikacja i odbiór numerów startowych

11.30     Bieg dzieci na dystansie 196,3 m

11.40     Bieg dzieci na dystansie 963 m

12.00     Bieg główny na dystansie 1963 m

12.30     Bieg główny na dystansie 5 km

13.15     Dekoracja i podsumowanie

 

Regulamin zawodów poniżej, w załączniku. Zapisy prowadzimy poprzez strefę zapisów w górnej części strony lub bezpośrednio na www.aktywnystargard.pl