Wersja domyślna Wysoki kontrast - +

Wyniki Rowerowej Stolicy Polski 2024

08.07.2024 12:00

Publikujemy oficjalne wyniki stargardzkiej rywalizacji o Rowerową Stolicę Polski. Na podsumowanie i wręczenie nagród zapraszamy w najbliższy czwartek.

 

W tym roku rozszerzyliśmy pulę przyznawanych nagród dla uczestników akcji. Poza pierwszymi dwudziestkami w kategorii kobiet i mężczyzn, będą też niespodzianki w kategoriach wiekowych. Wzorem ubiegłego roku, nagrodzimy też najlepsze szkoły podstawowe i ponadpodstawowe. Ponadto wyróżnienia otrzymają: najlepszy klub sportowy i najlepsza stargardzka firma. Wręczymy też nagrody za konkursy towarzyszące, czyli fotograficzny i na najdłuższy przejazd rowerowy.

 

Prosimy o zapoznanie się z wynikami. Osoby, które są choć raz wskazane w poniższym pliku, zapraszamy na oficjalne zakończenie w czwartek, 11 lipca o 18.00 na stadion piłkarski. W przypadku spodziewanej absencji, nagrodę może odebrać najbliższa osoba. Oficjalnemu zakończeniu towarzyszyć będzie integracyjny grill.

 

Zwracamy się też z prośbą o sprawdzenie danych personalnych (czy nie ma literówek), które są nam niezbędne w aspekcie przygotowywania trofeów i dyplomów, a w kilku przypadkach – o podanie brakujących danych (pozycje na czerwono), pisząc mail: sport@osir.stargard.pl