Wersja domyślna Wysoki kontrast - +

STADION PIŁKARSKI

 

Miejski Stadion Piłkarski to kompleks trzech boisk, w tym dwóch z trawą naturalną i jednego, pełnowymiarowego ze sztuczną trawą.

Boisko główne (trawa naturalna) ma wymiary 180 x 70m. Rozgrywane są na nim mecze ligowe i pucharowe z udziałem stargardzkich drużyn. Trybuny pomieszczą 2000 osób, w tym blisko pół tysiąca w części zadaszonej.

Euroboisko (ze sztuczną trawą) ma wymiary 105 x 68 m. Rozgrywane są na nim mecze ligowe, sapringowe, korzystają z nich także miejscowe i zamiejscowe kluby piłkarskie. Do dyspozycji jest ponadto kilka kompletów przenośnych bramek. Boisko doświetla 6 masztów o mocy 500 lux. Trybuny pomieszczą około 500 osób.

Boisko treningowe (trawa naturalna) ma wielkość 100 x 65 m. Odbywają się na nim treningi i turnieje najmłodszych grup piłkarskich.

Zaplecze stadionu stanowi budynek, z siedmioma szatniami dla zawodników (z dostępem do sanitariatów), dwiema szatniami dla sędziów oraz salą konferencyjną.

Nieopodal (przy ul. Ceglanej 11) znajduje się dodatkowe, zmodernizowane w 2021 roku boisko piłkarskie z trawą naturalną.

 

Miejski Stadion Piłkarski
ul. Ceglana 1

 

STADION PIŁKARSKI
Maciej Sayed
tel. 787 035 605
e-mail. m.sayed@osir.stargard.pl