Wersja domyślna Wysoki kontrast - +

Szarża Ułańska po raz piąty

21.06.2023 08:30

Zapraszamy na 5. edycję Szarży Ułańskiej. Tak jak w ubiegłym roku, prócz biegu dla dorosłych będą też biegi dziecięce.

 

Sukces ostatniego wydarzenia Runaway pokazał, że chętnych do przeszkodowego biegania nie brakuje. Pomimo fatalnej pogody, dzieci miały olbrzymią frajdę i satysfakcję z udziału. Tak samo było rok temu, podczas 4. Szarży Ułańskiej. W tym roku rozszerzyliśmy propozycję dla dzieci i młodzieży, będzie też więcej przeszkód na ich trasie.

 

Startujemy w sobotę, 15 lipca. Będą trzy biegi dzieci – z podziałem na wiek uczestników. Po nich, na znanej już trasie 6 km, z rozmaitymi przeszkodami na terenie poligonu, pobiegną dorośli. Każdy, kto ukończy bieg otrzyma pamiątkowy medal z wizerunkiem ułana na koniu. A do tego pakiet startowy oraz obfity – jak zawsze – posiłek.

 

Zapisy ruszają na stronie www.osir.stargard.pl/strefa-zapisow jeszcze dziś. Elektroniczna rejestracja odbywa się do 12 lipca włącznie. Limit uczestników (dorosłych i dzieci) został wyznaczony na 200. Zgłoszenia przyjmujemy do wyczerpania limitu. Regulamin w załączniku. 

 

Biegowi, jak co roku, towarzyszyć będzie szereg innych atrakcji, m.in. wirtualna strzelnica, pokaz walki wręcz, prezentacje sprzętu i pojazdów wojskowych itd. Zapraszamy całe rodziny!

 

Na wydarzenie zapraszają: OSiR Stargard, 14. Batalion Ułanów Jazłowieckich i 12. Brygada Zmechanizowana.